Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Sebastian Vettel hírek

[2017-11-26] Vettel egy haramdik hellyel zárta 2017-et
Vettel az időmérő edzés után az Abu-dzabi Nagydíjat is a harmadik helyen zárta. Nyilatkozatában mág egyszer gratulált Hamiltonnak, és igazán sportszerű kijelentést is tett, amikor elismerte, hogy idén Hamilton volt a jobb versenyző.
[2017-11-25] Vettelé a harmadik rajtkocka
Vettel a Forma-1-es szezonzáró Abu-Dzabi Nagydíj szombati időmérő edzésén a harmadik legjobb időt autózta, így a holnapi futamon Bottas és Hamilton mögül, a harmadik helyről rajtolhat.
[2017-11-24] Vettel kezdte legjobban a szezonzárót
Sebastian Vettel autózta a legjobb időt az Abu Dhabi Nagydíj kora délutáni első szabadedzésén, mögötte Lewis Hamiltonnal és Max Verstappennel.
[2017-11-12] Vettel győzött Brazíliában
Sebastian Vettel nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat, amelyen a negyedik vb-címét két hete bebiztosító Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője a boxutcából rajtolva negyedik lett.
[2017-11-11] Vettel győzelemre hajt Brazíliában
Egészen az utolsó pillanatokig úgy tűnt, Vettel megszerezheti a pole-t Interlagosban, végül azonban Valtteri Bottas elhappolta az első helyet a négyszeres világbajnok elől. Vettel a kvalifikáció után azt mondta, csalódott, hogy nem lett meg a pole, de úgy érzi, jó esélyei lesznek a vasárnapi futamon. „Nagyon elégedett voltam az első körömmel” – mondta a német versenyző a kvalifikáció után. „Tudtuk, hogy az utolsó kanyarban a Q3-ban benne maradt egy kis idő, mert megcsúszott az autóm hátulja. Tudtam, hogy még nyerhetek egy kis időt.”

[2017-10-29] Sebastian Vettel a negyedik helyen ért célba Mexikóban
Izgalmas volt a Mexikói Nagydíj, várható volt, hogy ez a futam Hamilton és Vettel nagy csatája lesz. Aztán persze kicsit másképp alakultak a dolgok. Vettel az első helyről indulhatott, ám a rajtnál Verstappen agresszívan támadni kezdte, majd az első kanyarban Hamilton és Bottas is "beszállt" a küzdelembe. A hosszú célegyenes után következő kanyargósabb részen mindhárom autó többször is egymáshoz ért, Vettel Ferrariján megsérült az orrkúp, Hamilton pedig jobb hátsó defektet kapott. Az első kör végén mindketten a boxba hajtottak, így Vettel a 19., Hamilton pedig az utolsó, 20. helyen tért vissza a pályára. A 20. körben Vettel már a 13. helyig jött előre, míg Hamilton be volt szorulva a 19. pozícióban, s nem is tudott feljebb lépni. A brit a csapatrádión arra panaszkodott, hogy nem tud közelebb kerülni az előtte haladó Vettelhez. Aztán a 33. körben a virtuális biztonsági autó miatt szinte a teljes mezőny kiállt kerékcserére a boxba, így tett Vettel és Hamilton is. A hajrá, vagyis az utolsó 10 kör kezdetén Vettel már negyedik volt, de közben Hamilton is előrébb tudott jönni, már a 10., egy pontot érő pozícióban autózott, ezzel gyakorlatilag eldőlt, hogy két versennyel az idén vége előtt bebiztosítja vb-címét.
[2017-10-28] Vettel indul az első helyről Mexikóban!
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel rajtolhat a pole-ból a Forma-1-es Mexikói Nagydíjon. A német mellől Max Verstappen indul majd, míg a listavezető Lewis Hamilton 3. lett az időmérőn.
[2017-10-22] Vettel ismét Hamilton mögött végzett
Bár a rajtnál a 2. helyről induló Sebstian Vettel megelőzte Lewis Hamiltont, a Mercedes angolja visszavette a vezetést és meg is nyerte a Forma-1-es Amerikai Nagydíjat. Hamilton idei 9., ötödik austini, pályafutása 62. győzelmével 66 pontra növelte előnyét Vettellel szemben, a jövő héten már behúzhatja negyedik bajnoki címét.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, sebastianvettel.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Jenson Button | Michael Schumacher | Ezek megőrültek | Venus és Serena Williams | Quimby | Az összes rajongói oldalunk listája